Pierwsza setka! nurt 1, aktualizacja 4 maja 2020

miejsce / 1 nurt miejsce / XI imię i nazwisko grupa liczba punktów szkoła
1 16 Krystian Żukowski 1.2 33,7 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
2 21 Magdalena Szpak 1.1 27,5 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
3 24 Wojciech Burbelka 1.5 26,1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
4 25 Kacper Kowalski 1.3 26 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
5 28 Michał Bloch 1.5 23,8 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
6 29 Hanna Nowacka 1.3 23,01 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
7 35 Kinga Łukiewicz 1.6 20,5 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
8 37 Wojtek Kret 1.5 19,52 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
9 44 Gabriela Kowalczuk 1.2 16,9 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida
9 44 Jan Zakrzewski 1.6 16,9 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
11 46 Michał Szewczak 1.6 16,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
12 48 Wiktoria Jaworska 1.5 16,01 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana
13 49 Wojtek Kropaczewski 1.4 16 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
13 49 Emilia Śledź 1.6 16 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
15 51 Dominik Dziuda 1.5 15,5 CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
16 52 Laura Łukiewicz 1.2 15 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
17 53 Natan Misztal 1.2 14,8 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
18 55 Zuzanna Maksymów 1.3 14,01 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
18 55 Jędrzej Osiecki 1.2 14,01 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja
20 58 Mikołaj Kmin 1.6 14 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
20 58 Pola Mościcka 1.2 14 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
22 62 Jakub Szara 1.5 13,51 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
23 63 Kacper Mokrosiński 1.2 13,5 LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
23 63 Igor Popiolek 1.5 13,5 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
25 68 Thuy Tien Ha 1.6 13 XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
25 68 Bartosz Stopczyński 1.3 13 Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
27 73 Paulina Bieńkowska 1.1 12,01 CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”
28 75 Karolina Ciołek 1.5 11,6 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
29 76 Kacper Matyjasiak 1.2 11,41 Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika
30 77 Jakub Michalak 1.1 11 XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
31 83 Hanna Fijałkowska 1.6 10,5 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
32 87 Karolina Dekajło 1.2 10 XXXV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa
32 87 Igor Ząbek 1.1 10 CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki
34 90 Miłosz Wolny 1.2 9,9 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
35 92 Bartosz Stackiewicz 1.6 9,5 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
36 95 Helena Jarucka 1.1 9 XXII Liceum Ogólnokształcące im. José Martí
36 95 Julia Alicja Kasiuk 1.4 9 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
36 95 Maja Krasuska 1.6 9 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka"
36 95 Marcin Miłuński 1.4 9 L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy
36 95 Maksymilian Zarzycki 1.3 9 Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
41 104 Maciej Bloch 1.6 8,51 L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy
42 105 Artur Książek 1.1 8,5 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
42 105 Miłosz Rosa 1.6 8,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica