Pierwsza setka! nurt 2, aktualizacja 4 maja 2020

miejsce / 2 nurt miejsce / XI imię i nazwisko grupa suma szkoła
1 1 Jakub Bąba 2.rez 53 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
2 2 Mikołaj Mijakowski 2.rez 52,7 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
3 3 Patryk Kaniewski 2.2 52,5 CLXIII Liceum Ogólnokształcące
4 4 Łukasz Lipski 2.rez 51 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
5 5 Kamil Kwiatkowski 2.1 50,51 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
6 6 Mateusz Szwarc 2.2 50 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
7 7 Krzysztof Radzewicz 2.1 47,91 LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
8 8 Gabriela Marchel 2.3 47 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
9 9 Mateusz Prokopowicz 2.2 45,5 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
10 10 Juliusz Buczyński 2.1 44 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
11 11 Mateusz Ogniewski 2.1 42,81 Technikum Mechatroniczne nr 1
12 12 Angelika Ostrowska 2.rez 41,4 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
13 13 Marek Morawski 2.rez 39,9 XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy
14 14 Tomasz Lasota 2.1 37,2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
15 15 Wiktoria Drabińska 2.3 36 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
16 17 Kamil Michalak 2.rez 32,22 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
17 18 Michał Popiel 2.2 32 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
18 19 Piotr Grądziel 2.rez 30,9 Technikum Mechatroniczne nr 1
19 20 Marta Dawidowska 2.1 30,21 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
20 22 Adam Kaźmierczak 2.2 27 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
20 22 Michał Wlazło 2.3 27 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
22 25 Marek Mizerski 2.3 26 XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
22 25 Erwin Trynkus 2.2 26 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
24 30 Szymon Grochowski 2.2 22,5 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
25 31 Michał Bogusz 2.3 21 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
25 31 Maciej Nowotka 2.X 21 XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
25 31 Paweł Preibisch 2.rez 21 XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
28 34 Bartosz Pawlak 2.rez 20,9 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
29 36 Konrad Nitek 2.rez 20,31 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
30 38 Agata Smolińska 2.1 19,3 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
31 39 Wiktor Zawadzki 2.2 18,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
32 40 Jakub Pietrzak 2.1 18,31 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
33 41 Antoni Grodowski 2.1 18,22 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
34 42 Marek Gryszka 2.3 17 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
35 43 Przemysław Górski 2.rez 16,99 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku
36 46 Krystian Nowak 2.2 16,5 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
37 54 Ignacy Stachera 2.3 14,5 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka
38 55 Bartosz Czajka 2.X 14,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
39 58 Marta Major-Machnacka 2.rez 14 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
40 61 Jakub Pajewski 2.rez 13,62 XIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli
41 63 Dave Nayyar 2.3 13,5 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
41 63 Piotr Sokołowski 2.rez 13,5 Technikum Mechatroniczne nr 1
43 67 Krzysztof Stawarski 2.1 13,3 VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
44 68 Tymoteusz Milej 2.rez 13 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
44 68 Maria Musiał 2.rez 13 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
46 72 Jan Wójkowski 2.rez 12,96 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
47 74 Natalia Błachnio 2.2 12 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
48 77 Marcin Golberg 2.2 11 LXV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Bema
48 77 Anastasiia Mashchenko 2.2 11 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
48 77 Michał Matuszyk 2.1 11 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
48 77 Maksym Ziemlewski 2.rez 11 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
52 82 Alicja Bugajewska 2.rez 10,9 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana
53 83 Jakub Dudziński 2.rez 10,5 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
54 85 Kamila Wachulec 2.1 10,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
54 85 Zofia Zubrzycka 2.rez 10,01 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
56 87 Konstancja Szymanska 2.3 10 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
57 91 Przemysław Warmijak 2.rez 9,51 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej
58 93 Jakub Bereza 2.2 9,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
58 93 Filip Kopyt 2.1 9,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
60 95 Dawid Kozik 2.1 9 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
60 95 Zofia Łaczinian 2.3 9 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka
62 102 Bartłomiej Janota 2.3 8,8 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
62 102 Adam Kokoszczyński 2.rez 8,8 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego